- analytik kısmı -
En Güncel ve Kaliteli Bilgiler

Messenger kişileri nasıl silerim?

Messenger kişileri nasıl silerim?

Messenger uygulamasında kişileri silmek için kişinin profiline gidip sağ üst köşedeki üç noktaya tıklayarak “Kişiyi Engelle” seçeneğini seçin. Sonra “Kişiyi Engelle ve Sil” butonuna basarak kişiyi silin.

Messenger kişileri nasıl silerim? sorusu sıkça karşılaşılan bir sorundur. Bu işlem oldukça basittir. İlk olarak Messenger uygulamasını açın. Ardından istediğiniz kişinin profilini bulun. Profil sayfasında sağ üst köşede bulunan ayarlar simgesine tıklayın. Açılan menüden “Kişiyi Engelle” seçeneğine dokunun. Karşınıza çıkan onay ekranında “Engelle” butonuna basın. Böylece istenmeyen kişi Messenger kişilerinizden silinmiş olacaktır. Bu işlemi gerçekleştirirken dikkat etmeniz gereken tek şey, kişinin size tekrar ulaşmasını istemiyorsanız “Kişiyi Engelle” seçeneğini tercih etmektir. Bu adımları takip ederek istenmeyen kişileri Messenger listelerinizden kolayca silebilirsiniz.

Kişiler sekmesine gidin.
Messenger uygulamasını açın.
Kişiyi sağ üstteki üç noktaya tıklayarak silin.
Onaylamak için tekrar sil düğmesine tıklayın.
Kişiyi silme işlemi geri alınamaz.
  • Kişiler sekmesine gidin.
  • Messenger uygulamasını açın.
  • Kişiyi sağ üstteki üç noktaya tıklayarak silin.
  • Onaylamak için tekrar sil düğmesine tıklayın.
  • Kişiyi silme işlemi geri alınamaz.

7 Most Searched Questions for Messenger Kişileri Nasıl Silerim?

Nasıl Messenger Kişileri Silinir?

Messenger uygulamasında kişileri silmek oldukça basittir. İlk olarak, Messenger uygulamasını açın ve kişi listesinden silmek istediğiniz kişiyi seçin. Ardından, kişinin profil sayfasına gidin ve sağ üst köşede bulunan “Kişiyi Sil” veya benzer bir seçeneği tıklayın. Karşınıza çıkan uyarı mesajını onaylayarak kişiyi listenizden silebilirsiniz.

Messenger’da Kişi Engelleme İşlemi Nasıl Yapılır?

Messenger uygulamasında bir kişiyi engellemek istiyorsanız, yine kişinin profil sayfasına gidin ve bu sefer “Kişiyi Engelle” seçeneğini tıklayın. Karşınıza çıkan onay mesajını onayladıktan sonra kişi artık sizi iletişime geçemeyecektir.

Messenger’da Kişi Engelleme Sonrası Geri Alma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir?

Bir kişiyi yanlışlıkla Messenger‘da engellediyseniz endişelenmeyin, bu işlemi geri alabilirsiniz. Engellediğiniz kişinin profil sayfasına gidin ve “Engeli Kaldır” seçeneğini tıklayarak kişiyi engel listesinden çıkarabilirsiniz.

Messenger’da Kişi Engellediğimde Ne Olur?

Bir kişiyi Messenger‘da engellediğinizde, o kişi artık size mesaj gönderemez, arama yapamaz veya profilinizi göremez. Ancak, engellediğiniz kişiyle olan geçmiş mesajlarınız ve aktiviteleriniz silinmez, sadece sizin görmemeniz sağlanır.

Messenger’da Kişileri Topluca Nasıl Silebilirim?

Messenger‘da birden fazla kişiyi topluca silmek istiyorsanız, kişi listenizden sırasıyla silmek istediğiniz kişilere giderek her birinin profil sayfasından “Kişiyi Sil” seçeneğini kullanabilirsiniz. Toplu silme işlevi mevcut değildir.

Messenger’da Engellediğim Kişileri Tek Seferde Nasıl Geri Alabilirim?

Messenger‘da engellediğiniz kişileri tek seferde geri almak istiyorsanız, uygulama ayarlarına giderek “Engellediklerim” veya benzer bir seçeneği arayın. Bu bölümden engellediğiniz kişileri görüntüleyebilir ve istediğiniz kişiyi geri alabilirsiniz.

Messenger’da Silinen Kişileri Geri Getirme İmkanı Var mıdır?

Messenger‘da silinen kişileri geri getirme imkanı maalesef bulunmamaktadır. Bu nedenle, dikkatli bir şekilde kişileri silmeden önce işlemi tekrar düşünmenizde fayda vardır.

How useful was this post?

Click on a star to rate it!

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu